Vishay Dale RWR84S2801FPB12
RWR84S2801FPB12
Part No.:
RWR84S2801FPB12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR84S2801FPB12.pdf
Description:
RES 2.8K OHM 7W 1% WW AXIAL