Vishay Dale RWR84S2R37FPB12
RWR84S2R37FPB12
Part No.:
RWR84S2R37FPB12
Datasheet:
RWR84S2R37FPB12.pdf
Description:
RES 2.37 OHM 7W 1% WW AXIAL