Vishay Dale RWR84S2R55FRB12
RWR84S2R55FRB12
Part No.:
RWR84S2R55FRB12
Datasheet:
RWR84S2R55FRB12.pdf
Description:
RES 2.55 OHM 7W 1% WW AXIAL