Vishay Dale RWR84S2R67FRB12
RWR84S2R67FRB12
Part No.:
RWR84S2R67FRB12
Datasheet:
RWR84S2R67FRB12.pdf
Description:
RES 2.67 OHM 7W 1% WW AXIAL