Vishay Dale RWR84S2R74FRB12
RWR84S2R74FRB12
Part No.:
RWR84S2R74FRB12
Datasheet:
RWR84S2R74FRB12.pdf
Description:
RES 2.74 OHM 7W 1% WW AXIAL