Vishay Dale RWR84S32R4FRB12
RWR84S32R4FRB12
Part No.:
RWR84S32R4FRB12
Datasheet:
RWR84S32R4FRB12.pdf
Description:
RES 32.4 OHM 7W 1% WW AXIAL