Vishay Dale RWR84S3321FRB12
RWR84S3321FRB12
Part No.:
RWR84S3321FRB12
Datasheet:
RWR84S3321FRB12.pdf
Description:
RES 3.32K OHM 7W 1% WW AXIAL