Vishay Dale RWR84S33R2FRB12
RWR84S33R2FRB12
Part No.:
RWR84S33R2FRB12
Datasheet:
RWR84S33R2FRB12.pdf
Description:
RES 33.2 OHM 7W 1% WW AXIAL