Vishay Dale RWR84S3401FRB12
RWR84S3401FRB12
Part No.:
RWR84S3401FRB12
Datasheet:
RWR84S3401FRB12.pdf
Description:
RES 3.4K OHM 7W 1% WW AXIAL