Vishay Dale RWR84S36R5FRB12
RWR84S36R5FRB12
Part No.:
RWR84S36R5FRB12
Datasheet:
RWR84S36R5FRB12.pdf
Description:
RES 36.5 OHM 7W 1% WW AXIAL