Vishay Dale RWR84S3741FMB12
RWR84S3741FMB12
Part No.:
RWR84S3741FMB12
Datasheet:
RWR84S3741FMB12.pdf
Description:
RES 3.74K OHM 7W 1% WW AXIAL