Vishay Dale RWR84S37R8FRB12
RWR84S37R8FRB12
Part No.:
RWR84S37R8FRB12
Datasheet:
RWR84S37R8FRB12.pdf
Description:
RES 37.8 OHM 7W 1% WW AXIAL