Vishay Dale RWR84S3921FRB12
RWR84S3921FRB12
Part No.:
RWR84S3921FRB12
Datasheet:
RWR84S3921FRB12.pdf
Description:
RES 3.92K OHM 7W 1% WW AXIAL