Vishay Dale RWR84S3R01FRB12
RWR84S3R01FRB12
Part No.:
RWR84S3R01FRB12
Datasheet:
RWR84S3R01FRB12.pdf
Description:
RES 3.01 OHM 7W 1% WW AXIAL