Vishay Dale RWR84S3R09FRB12
RWR84S3R09FRB12
Part No.:
RWR84S3R09FRB12
Datasheet:
RWR84S3R09FRB12.pdf
Description:
RES 3.09 OHM 7W 1% WW AXIAL