Vishay Dale RWR84S3R32FPB12
RWR84S3R32FPB12
Part No.:
RWR84S3R32FPB12
Datasheet:
RWR84S3R32FPB12.pdf
Description:
RES 3.32 OHM 7W 1% WW AXIAL