Vishay Dale RWR84S3R48FRB12
RWR84S3R48FRB12
Part No.:
RWR84S3R48FRB12
Datasheet:
RWR84S3R48FRB12.pdf
Description:
RES 3.48 OHM 1% 7W AXIAL