Vishay Dale RWR84S3R57FRB12
RWR84S3R57FRB12
Part No.:
RWR84S3R57FRB12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR84S3R57FRB12.pdf
Description:
RES 3.57 OHM 7W 1% WW AXIAL