Vishay Dale RWR84S3R92FRB12
RWR84S3R92FRB12
Part No.:
RWR84S3R92FRB12
Datasheet:
RWR84S3R92FRB12.pdf
Description:
RES 3.92 OHM 7W 1% WW AXIAL