Vishay Dale RWR84S4121FRB12
RWR84S4121FRB12
Part No.:
RWR84S4121FRB12
Datasheet:
RWR84S4121FRB12.pdf
Description:
RES 4.12K OHM 7W 1% WW AXIAL