Vishay Dale RWR84S4751FRB12
RWR84S4751FRB12
Part No.:
RWR84S4751FRB12
Datasheet:
RWR84S4751FRB12.pdf
Description:
RES 4.75K OHM 7W 1% WW AXIAL