Vishay Dale RWR84S4R02FRB12
RWR84S4R02FRB12
Part No.:
RWR84S4R02FRB12
Datasheet:
RWR84S4R02FRB12.pdf
Description:
RES 4.02 OHM 7W 1% WW AXIAL