Vishay Dale RWR84S4R22FRB12
RWR84S4R22FRB12
Part No.:
RWR84S4R22FRB12
Datasheet:
RWR84S4R22FRB12.pdf
Description:
RES 4.22 OHM 7W 1% WW AXIAL