Vishay Dale RWR84S4R99FRB12
RWR84S4R99FRB12
Part No.:
RWR84S4R99FRB12
Datasheet:
RWR84S4R99FRB12.pdf
Description:
RES 4.99 OHM 7W 1% WW AXIAL