Vishay Dale RWR84S5R10FMB12
RWR84S5R10FMB12
Part No.:
RWR84S5R10FMB12
Datasheet:
RWR84S5R10FMB12.pdf
Description:
RES 5.1 OHM 7W 1% WW AXIAL