Vishay Dale RWR84S5R76FRB12
RWR84S5R76FRB12
Part No.:
RWR84S5R76FRB12
Datasheet:
RWR84S5R76FRB12.pdf
Description:
RES 5.76 OHM 7W 1% WW AXIAL