Vishay Dale RWR84S5R90FRB12
RWR84S5R90FRB12
Part No.:
RWR84S5R90FRB12
Datasheet:
RWR84S5R90FRB12.pdf
Description:
RES 5.9 OHM 7W 1% WW AXIAL