Vishay Dale RWR84S6041FRB12
RWR84S6041FRB12
Part No.:
RWR84S6041FRB12
Datasheet:
RWR84S6041FRB12.pdf
Description:
RES 6.04K OHM 7W 1% WW AXIAL