Vishay Dale RWR84S6191FRB12
RWR84S6191FRB12
Part No.:
RWR84S6191FRB12
Datasheet:
RWR84S6191FRB12.pdf
Description:
RES 6.19K OHM 7W 1% WW AXIAL