Vishay Dale RWR84S6R19FRB12
RWR84S6R19FRB12
Part No.:
RWR84S6R19FRB12
Datasheet:
RWR84S6R19FRB12.pdf
Description:
RES 6.19 OHM 7W 1% WW AXIAL