Vishay Dale RWR84S6R81FRB12
RWR84S6R81FRB12
Part No.:
RWR84S6R81FRB12
Datasheet:
RWR84S6R81FRB12.pdf
Description:
RES 6.81 OHM 7W 1% WW AXIAL