Vishay Dale RWR84S7501FPB12
RWR84S7501FPB12
Part No.:
RWR84S7501FPB12
Datasheet:
RWR84S7501FPB12.pdf
Description:
RES 7.5K OHM 7W 1% WW AXIAL