Vishay Dale RWR84S80R6FRB12
RWR84S80R6FRB12
Part No.:
RWR84S80R6FRB12
Datasheet:
RWR84S80R6FRB12.pdf
Description:
RES 80.6 OHM 7W 1% WW AXIAL