Vishay Dale RWR84S9091FRB12
RWR84S9091FRB12
Part No.:
RWR84S9091FRB12
Datasheet:
RWR84S9091FRB12.pdf
Description:
RES 9.09K OHM 7W 1% WW AXIAL