Vishay Dale RWR84S90R9FRB12
RWR84S90R9FRB12
Part No.:
RWR84S90R9FRB12
Datasheet:
RWR84S90R9FRB12.pdf
Description:
RES 90.9 OHM 7W 1% WW AXIAL