Vishay Dale RWR84SR115FRS73
RWR84SR115FRS73
Part No.:
RWR84SR115FRS73
Datasheet:
RWR84SR115FRS73.pdf
Description:
RES 0.115 OHM 7W 1% WW AXIAL