Vishay Dale RWR84SR249FRS73
RWR84SR249FRS73
Part No.:
RWR84SR249FRS73
Datasheet:
RWR84SR249FRS73.pdf
Description:
RES 0.249 OHM 7W 1% WW AXIAL