Vishay Dale RWR84SR549FRS73
RWR84SR549FRS73
Part No.:
RWR84SR549FRS73
Datasheet:
RWR84SR549FRS73.pdf
Description:
RES 0.549 OHM 7W 1% WW AXIAL