Vishay Dale RWR89N1000FSRSL
RWR89N1000FSRSL
Part No.:
RWR89N1000FSRSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR89N1000FSRSL.pdf
Description:
RES 100 OHM 3W 1% WW AXIAL