Vishay Dale RWR89N1001FSRSL
RWR89N1001FSRSL
Part No.:
RWR89N1001FSRSL
Datasheet:
RWR89N1001FSRSL.pdf
Description:
RES 1K OHM 3W 1% WW AXIAL