Vishay Dale RWR89N1130FSRSL
RWR89N1130FSRSL
Part No.:
RWR89N1130FSRSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR89N1130FSRSL.pdf
Description:
RES 113 OHM 3W 1% WW AXIAL