Vishay Dale RWR89N11R0FSRSL
RWR89N11R0FSRSL
Part No.:
RWR89N11R0FSRSL
Datasheet:
RWR89N11R0FSRSL.pdf
Description:
RES 11 OHM 3W 1% WW AXIAL