Vishay Dale RWR89N1210FSRSL
RWR89N1210FSRSL
Part No.:
RWR89N1210FSRSL
Datasheet:
RWR89N1210FSRSL.pdf
Description:
RES 121 OHM 3W 1% WW AXIAL