Vishay Dale RWR89N1280DRS73
RWR89N1280DRS73
Part No.:
RWR89N1280DRS73
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR89N1280DRS73.pdf
Description:
RES 128 OHM 3W 0.5% WW AXIAL