Vishay Dale RWR89N12R4FSRSL
RWR89N12R4FSRSL
Part No.:
RWR89N12R4FSRSL
Datasheet:
RWR89N12R4FSRSL.pdf
Description:
RES 12.4 OHM 3W 1% WW AXIAL