Vishay Dale RWR89N13R3FSBSL
RWR89N13R3FSBSL
Part No.:
RWR89N13R3FSBSL
Datasheet:
RWR89N13R3FSBSL.pdf
Description:
RES 13.3 OHM 3W 1% WW AXIAL