Vishay Dale RWR89N13R3FSRSL
RWR89N13R3FSRSL
Part No.:
RWR89N13R3FSRSL
Datasheet:
RWR89N13R3FSRSL.pdf
Description:
RES 13.3 OHM 3W 1% WW AXIAL