Vishay Dale RWR89N1500FSRSL
RWR89N1500FSRSL
Part No.:
RWR89N1500FSRSL
Datasheet:
RWR89N1500FSRSL.pdf
Description:
RES 150 OHM 3W 1% WW AXIAL