Vishay Dale RWR89N15R0FSBSL
RWR89N15R0FSBSL
Part No.:
RWR89N15R0FSBSL
Datasheet:
RWR89N15R0FSBSL.pdf
Description:
RES 15 OHM 3W 1% WW AXIAL