Vishay Dale RWR89N15R0FSRSL
RWR89N15R0FSRSL
Part No.:
RWR89N15R0FSRSL
Datasheet:
RWR89N15R0FSRSL.pdf
Description:
RES 15 OHM 3W 1% WW AXIAL